НАУКОВЕ ШОУ ВІД БОЖЕВІЛЬНОГО ПРОФЕСОРА СМАЙЛИКА ;-)

 
 
 
 
 
 
 

Унікальні та незабутні наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) у Львові та області. Вас чекають самі яскраві і барвисті виступи з цікавими костюмами та ідеями. Наші фахівці з організації та проведення свят побудують програму індивідуально за бажанням клієнта. Або ви можете самостійно подивитися запропоновані варіанти на нашому сайті і зарезервувати будь-якого артиста на весілля, день народження і корпоратив. Будь-яке свято буде організовано за вищим класом з грамотно складеної шоу програмою за яку ми несемо відповідальність.

 

Божевільного професора Смайлика ;-)
можно запросити на:

  • анімація дітей на відпочинку, літні табори
  • та інші свята

Де провести свято з божевільним
професором Смайликом ;-):

  • дитячі свята в торгових та дитячих центрах
  • розвага дітей на корпоративних заходах
  • розвага дітей на банкетах та інших заходах
 

Які шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) ми пропонуємо на дитячі свята:


Ми постійно оновлюємо та розширюємо кількість нашіх наукових шоу програм.
В нас є більше 15 наукових шоу здатних задовільнити будь якій смак. Завдякі тому, що в нас свої аніматори, ми спокійно можемо зробити міксовану програму на будь яке дитяче день народження, або інше свято. Так само можемо провести свято для підлітків, або виступати на дорослих корпоративах, весіллях та іншіх святах.
Усього близько 30 персонажів (перелік + міні фото всіх костюмів).
Свято може вести 1 або декілька професорів, або аніматорів в образі казкових героїв.


Наукове шоу - це новий напрямок у сфері розваг, інтерактивна шоу програма, де божевільний професор Смайлик ;-) продемонструє безліч видовищних дослідів і експериментів, від яких навіть найдосвідченіші глядачі будуть у захваті! А найголовніше - глядачі зможуть самі взяти участь у проведенні більшості дослідів! Мета нашого шоу - не тільки розвага, але й навчання. Це - весела наука.

У будь-яку програму дитячого свята може бути включено:

елементи з іншіх шоу програм, сухий лід, рідкий азот та інші
маса різного тематичного реквізиту (залежно від персонажів) для ігор і конкурсів
твістінг - моделювання з довгих куль (всім дітям з довгих куль наші герої роблять різних тварин, а також шапки, крила, браслети і т.д.)
музичний супровід (музичні диски)
аквагрим (малюнки на обличчях дітям)
великі мильні бульбашки (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
міні майстер класи (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)

Також ми можемо запропонувати послугі з оформлення свята повітряними кульками або повітряними кульками з гелієм. Можемо влаштувати справжній салют або організувати салют прямо в приміщенні з пневмохлопушок. І навідь можемо на свято Вашіх діточок покатати їх на лімузині.

 
 

Стати глядачами і учасниками нашого шоу буде цікаво не тільки дітям, а й дорослим. Ми створили науку для дітей. Для кожної категорії вікової групи підбирається індивідуальна програма розваг, що доставляє тільки задоволення і заряд позитиву.

 
 

За допомогою наукового шоу Ви відкриєте для себе і своїх гостей новий, цікавий світ дивовижних дослідів, експериментів, який залишить незабутнє враження в пам'яті учасників шоу і глядачів. Ми гарантуємо, що Вам захочеться знову і знову побувати в цьому світі у пошуках дивного і неймовірного.

Більш детальну інформацію про наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) можна дізнатись тут:

Подивитися Демо - відео з дитячих свят
Переглянути фотографії з наших заходів (фотозвіти)
Ознайомитися з цінами (ціни на проведення дитячих свят)
Почитати або залишити відгук
Зробити онлайн замовлення (запит)
Зателефонувати: 032 253 6975

 
 

Додатково можна замовити:

Наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-), солодка вата, оформлення свят, аеродизайн, кульки з гелієм, бульбашкове шоу, шоу фокусника, свято в лімузині, торти на замовлення, проведення розвиваючих ігор (мафія, брейн рінг і т.д.), квести по Львову фото та відео -зьомку, прокат костюмів та аксесуарів, салюти та феєрверки, спецефекти, товари для свята

 

Поширені запитання:


Що потрібно від нас (від батьків) що ми повинні ще підготувати?
Для проведення наукових шоу сами головні компоненти, які необхідні для проведення шоу є стіл, вода, розетка 220В та звичайно маленькі або дорослі глядачі.


Чим Ваше шоу відрізняється від шоу професора Ніколя або Відкривайко?
Шоу від професора Ніколя та шоу Відкривайко, ще є Трюки Науки, це дуже гарні та якісні шоу програми, але ці програми придбані по франшизі, тому вони повністю залежать від деяких факторів ведення бізнесу по франшизі. Шоу від божевільного професора Смайлика ;-) ми створюємо самі, тому в нас дуже гнучкий та творчий підхід до написання нових шоу програм. Ну і ще одна приємна відмінність, то є наша ціна, яка завжди буде дешевше ніж ціна від шоу професора Ніколя та шоу Відкривайко.


Чи буде дітям цікаво дивитись наукове шоу?
Наш досвід показує, що майже в 100% наших замовлень наукового шоу на день народження, шкільне свято, корпоратив, весілля та інші свята більшість глядачів залишається в захваті від побаченого. Тому що наука та експеріменти це завжди цікаво і дорослим і дітям. Ми є - проста наука. Ми є - цікава наука. Ми є -весела наука.


Може таке бути, що шоу не приїде на замовлення?
Ні, подібне неможливо.
Якби ви замовляли свято у "приватника", то ви, безумовно, не застраховані від невиконання зобов'язань окремої людини, але у нас великий колектив, ми оперативно вирішуємо будь-які питання. У вас в будь-якому випадку, буде обрана вами програма, персонажі (костюми) та шоу програми. Ми дуже цінуємо свою репутацію.


Чи можете Ви відтворити в Вашому шоу досліди які проводять в шоу професора Ніколя або Відкривайко?
Так, ми на відсотків 90 можемо повторити шоу Відкривайко, та шоу професора Ніколя, а при бажанні можемо це зробити і на 100%. Але в тому і унікальність нашого шоу, що ми не хочемо повторівати Відкривайко, не хочемо повторювати Ніколя, ми хочимо бути божевільним професором Смайликом ;-). Ми обожньюємо проводити наукові досліди. И нам це вдається.