...

ПРО ШОУ ПРОГРАМИ

Про що шоу-програмии?


Чи цікаві вони дітям?


Чи подобаються шоу-програми батькам?


Для чого потрібні науково-пізнавальны шоу-програми?

Про шоу програми

Про що науково-пізнавальні шоу-програми від Божевільного професора Смайлика?

🔬 Наші наукові досліди та експерименти – це захоплююча можливість розвинути цікавість дітей до науки та навчання через цікавий та інтерактивний досвід. Усі наші науково-пізнавальні шоу-програми та експерименти ми створюємо самі. Наш відомий ведучий - Божевільний професор Смайлик, який завжди готовий вразити та захопити юних дослідників.


Відвідування школи, на сьогодні, нудне заняття, але з нашою допомогою школа стає цікавішою. 🌟 Наші інтерактивні науково-пізнавальні шоу для дітей у Львові - це не просто розвага, це освіта через розвагу. Ми допомагаємо дітям розкрити свій потенціал, розвиваємо логічне та креативне мислення, а також спонукаємо їх прагнути до знань.


Для дітей кожне дитяче свято особливе і повинно залишати яскраві спогади. Тому, такі події як День народження, випускні в садочку чи початковій школі, День Святого Миколая або Новий рік, хлопці та дівчата дуже чекають і добре запам'ятовують. Якщо ви хочете влаштувати незабутне свято в житті малюка, і зробити день яскравим, активним, райдужним, повним ігор та розваг, і щоб організація свята проходила на високому рівні, варто подбати про розваги заздалегідь. Святкова агенція Смайлик ;-) допоможе втілити всі побажання і очікування! Ми організовуємо дитячі свята так, що навіть найбільш непосидючі і активні діти будуть захоплені тим, що відбувається! 🎉 Спільно з Божевільним професором Смайликом, ваша дитина матиме найкраще дитяче свято у Львові, наповнене радістю, відкриттями та сміхом. Дозвольте нам зробити Ваше свято незабутнім та освітнім заходом, який залишить яскраві спогади в серцях дітей.


Багато дітей вірять в чудеса, а тому і самі із задоволенням вчаться робити фокуси, відправляються в світ фантазій в пошуках скарбів, зустрічаються зі справжніми клоунами, а також в захваті від різноманітних наукових шоу, дитячих квестів та свят з мильними бульбашками. В нас багаторічний досвід з організації дитячих свят, а тому, ми влаштуємо захоплююче шоу для будь-якого дитячого заходу, який запам'ятається і малюкам, і дорослим. 🚀 Разом із "Смайликом" ви отримуєте інтерактивність, розвагу та освіту в одному флаконі! Давайте робити науку яскравою та смішною разом! Відкривайте для наших маленьких вчених шлях до неймовірних відкриттів та навчання, обираючи нас для вашого дитячого свята у Львові.


Наша галерея

Поширені запитання

Контакти

м. Львів вул. Кн. Ольги, 106

4 поверх, 15 зал

Графік роботи

Пн-Сб 1000-1900

Нд 1100-1800