ДИТЯЧЕ ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК У ЛЬВОВІ

 
 

Мильні бульбашки асоціюються з дитинством, радістю, веселощами і святом. Шоу мильних бульбашок від професора Смайлика ;-) може стати чудовою прикрасою на будь-якому святі: дитячому дні народження або будь-якому іншому дитячому святі, дні іменинника, весіллі. Шоу гігантських мильних бульбашок це чарівне видовище. Це дійство з великими мильними бульбашками буде цікаво для дітей і дорослих, створить чарівну атмосферу свята, залишивши після себе прекрасний настрій і незабутні враження.

 

Наші мильні бульбашки можуть бути настільки великими, що в них можете поміститися Ви самі і Ваша дитина. Зсередини здається, що всі навколишні предмети переливаються всіма кольорами веселки. Це просто здорово, що такий тонкий, майже непомітний купол накриває всю людину і при цьому не лопається. Це треба бачити! Кожен бажаючий може сам побувати всередині величезної мильної бульки і відобразити це на фото!

У будь-яку шоу програму може бути включено:

елементи з іншіх шоу програм, сухий лід, рідкий азот та інші
маса різного тематичного реквізиту (залежно від персонажів) для ігор і конкурсів
твістінг - моделювання з довгих куль (всім дітям з довгих куль наші герої роблять різних тварин, а також шапки, крила, браслети і т.д.)
музичний супровід (музичні диски)
аквагрим (малюнки на обличчях дітям)
великі мильні бульбашки (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
міні майстер класи (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)

Також ми можемо запропонувати послугі з оформлення свята повітряними кульками або повітряними кульками з гелієм. Можемо влаштувати справжній салют або організувати салют прямо в приміщенні з пневмохлопушок. І навідь можемо на свято Вашіх діточок покатати їх на лімузині.

 

Бульбашкове шоу у Львові Ви можете замовити за телефоном 253 6975

Поширені запитання:


Що потрібно від нас (від батьків) що ми повинні ще підготувати?
Для проведення наукових шоу сами головні компоненти, які необхідні для проведення шоу є стіл, вода, розетка 220В та звичайно маленькі або дорослі глядачі.


Чим Ваше шоу відрізняється від шоу професора Ніколя або Відкривайко?
Шоу від професора Ніколя та шоу Відкривайко, ще є Трюки Науки, це дуже гарні та якісні шоу програми, але ці програми придбані по франшизі, тому вони повністю залежать від деяких факторів ведення бізнесу по франшизі. Шоу від божевільного професора Смайлика ;-) ми створюємо самі, тому в нас дуже гнучкий та творчий підхід до написання нових шоу програм. Ну і ще одна приємна відмінність, то є наша ціна, яка завжди буде дешевше ніж ціна від шоу професора Ніколя та шоу Відкривайко.


Чи буде дітям цікаво дивитись наукове шоу?
Наш досвід показує, що майже в 100% наших замовлень наукового шоу на день народження, шкільне свято, корпоратив, весілля та інші свята більшість глядачів залишається в захваті від побаченого. Тому що наука та експеріменти це завжди цікаво і дорослим і дітям. Ми є - проста наука. Ми є - цікава наука. Ми є -весела наука.


Може таке бути, що шоу не приїде на замовлення?
Ні, подібне неможливо.
Якби ви замовляли свято у "приватника", то ви, безумовно, не застраховані від невиконання зобов'язань окремої людини, але у нас великий колектив, ми оперативно вирішуємо будь-які питання. У вас в будь-якому випадку, буде обрана вами програма, персонажі (костюми) та шоу програми. Ми дуже цінуємо свою репутацію.


Чи можете Ви відтворити в Вашому шоу досліди які проводять в шоу професора Ніколя або Відкривайко?
Так, ми на відсотків 90 можемо повторити шоу Відкривайко, та шоу професора Ніколя, а при бажанні можемо це зробити і на 100%. Але в тому і унікальність нашого шоу, що ми не хочемо повторівати Відкривайко, не хочемо повторювати Ніколя, ми хочимо бути божевільним професором Смайликом ;-). Ми обожньюємо проводити наукові досліди. И нам це вдається.