Прокат автомобілів

ПРОКАТ АВТОМОБІЛІВ НА СВЯТО У ЛЬВОВІ

  

ЦІНИ НА ПРОВЕДЕННЯ ДИТЯЧИХ СВЯТ МОЖЕТЕ ПОДИВИТИСЬ ТУТ   

   прайс
  

 

 

Ми раді Вас вітати на нашому сайті. Компанія Смайлик ;-) займається орендою лімузинів, мікроавтобусів, ретро і представницьких автомобілів.

У вас свято?
Вам потрібен лімузин вночі?
Вам потрібен лімузин через годину?
Вам потрібен лімузин на весілля не дорого?

Івент агенція Смайлик ;-) із задоволенням допоможе Вам підібрати, і замовити лімузин. Ми працюємо для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень, і 365 днів на рік, і надаємо лімузини в оренду цілодобово, по буднях і вихідних, в будь-яку погоду.

Ми надаємо послуги прокату і оренди лімузинів у Львові, а також у Львівській, Тернопільській, Волінской, Рівненської, Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківській областях

Замовлення мікроавтобусів, оренда vip-автомобілів, прокат ретро лімузинів, а також повний спектр весільних та святкових послуг.

Лімузин напрокат ідеально підходить на весілля, день народження, поїздку в пологовий будинок, на вечірку, зустріч в аеропорту і вокзалі, лімузин на дівич-вечір.

Оренда лімузина є практично невід'ємною частиною сучасного свята. Замовити лімузин на весілля в нашій компанії - це отримати гарантію надійності та якість. Доставляти свято Вам і Вашим близьким, це наша робота, яку ми із задоволенням і великим успіхом виконуємо багато років. Всі лімузини в прекрасному технічному стані, оснащені за вищим класом сучасної техніки.

Ми допоможемо Вам підібрати найбільш підходящий лімузин напрокат дешево, для будь-якого святкового заходу або весілля на вигідних для Вас умовах. У нашій компанії можна замовити лімузин на будь-який смак і бюджет.