ДИТЯЧИЙ МАЙСТЕР КЛАСИ - ВИГОТОВЛЕННЯ СОЛОДКОЇ ВАТИ

 

Виготовлення солодкої вати

 

   Виготовлення солодкої вати - це найсолодший і смачний майстер клас для дітей на свято у Львові.
 
   Дитячий майстер клас по виготовленню солодкої вати - ідеальне доповнення будь-якого дитячого свята або дня народження. Іноді здається, що робити вату - суща дрібниця. Але на ділі, отримавши можливість зробити вату самому, залишаєшся зовсім незадоволений результатом. А справа вся в деяких секретах. Рідко зустрічаються діти, які не люблять солодощі і тим більше солодку вату. Від таких ласощів не може відмовитися жодна дитина, та й дорослі особливо не протестують, знаючи, що в таку солодкість консервантів не покладеш. І це правда.
 
   Солодка вата робиться з одного цукру і є по суті павутиною з розплавленого цукру. І ймовірно ніхто не знає, що є любителі виготовляти вату різних форм, кольорів, розмірів. Справжні любителі створити це солодке диво роблять його у вигляді квітів, тварин, планет. Але навчатися такий майстерності потрібно маючи величезне терпіння, бажання і, звичайно ж, апарат для виготовлення вати.
 
   На святковому майстер-класі для дітей з виготовлення солодкої вати їх навчат основним азам її приготування. Також діти дізнаються, як готувати різнокольоровий цукор для цих ласощів, щоб отримувати вату різних кольорів, дізнаються про різновиди машин для вати і секрети її форм. В результаті кожна дитина отримає солодку вату власного приготування, переконається, що зробити її може не кожен з першого разу. Від тепер, кожен спробувавший самостійно виготовити солодку вату, буде дивитися на неї зовсім іншими очима.

Майстер клас - солодка вата