Висотний феєрверк

ПРОВЕДЕННЯ ВИСОТНИХ ФЕЄРВЕРКІВ У ЛЬВОВІ

Висотний феєрверк - це, мабуть, найбільш видовищний, масштабний вид феєрверку, кульмінація будь-якого піротехнічного шоу. Висота вильоту піротехнічних зарядів такого феєрверку може досягати 350 метрів. Це барвисте прекрасне видовище, яке розкривається в небі. Сфери різних діаметрів, різних кольорів, схожі на хризантеми, піони або золотий дощ, мерехтливі зірки, всілякі фігури, серця, смайлики. Всі ці салюти викличуть позитивні емоції і надовго залишаться у Вашій пам'яті.

Як правило , висотний феєрверк завершує якусь масштабну подію (день міста, день незалежності і т.д.). Найчастіше висотний феєрверк використовується на весіллі, ювілеї, корпоративі. Дуже часто висотний феєрверк є частиною одного масштабного піротехнічного шоу. Його використовують одночасно з іншими видами феєрверків (парковим, наземним, водним і т.д.). Висотний феєрверк, як правило, служить продовженням паркового і, вкрай рідко, використовується як самостійне шоу. Кращим рішенням піротехнічного завдання, за умови відповідного майданчика, є суміщення трьох видів феєрверків в цілісне феєрверк шоу, з неповторними ефектами і найяскравішої палітрою фарб.

Для проведення висотного салюту необхідний великий майданчик на безпечній відстані до глядачів. Якщо місця достатньо, рекомендуємо феєрверк з кількох точок, тоді небо буде повністю розфарбоване різнокольоровими ефектами, феєрверк буде більш насиченим, яскравим, видовищним.

Всі висотні феєрверки прописуються індивідуально під кожного замовника. З урахуванням побажань, тривалості самого салюту, і майданчику, на якому проходитиме піротехнічне шоу.

Замовити проводення висотних феєрверків у Львові можно за телефоном 253 6975