Холодні фонтани

ХОЛОДНІ ФОНТАНИ НА СВЯТО У ЛЬВОВІ

Як зробити яскравішим будь-яке свято, чи то весілля, випускний вечір, ювілей або новорічний корпоратив? Звичайно ж, використовувати піротехнічну продукцію. І, якщо салюти і феєрверки допоможуть прикрасити святковими вогнями нічне небо, то в приміщенні буде зручно використовувати сценічні фонтани. Їх ще називають холодними фонтанами.

Для організації чарівного свята на весіллі, концерті, випускному балу і корпоративі, можна використовувати холодні або, як їх ще називають, сценічні фонтани. Цей вид піротехніки однаково безпечно запускати як на відкритих майданчиках, так і в закритих приміщеннях. Температура горіння частинок фонтану складає всього 70 градусів. Вони не розлітаються в різні сторони і повністю вигорають ще до потрапляння на будь яку поверхню. Крім того, сценічний фонтан не утворює продуктів горіння: запаху гару, попелу, диму, шлаку.

Холодний фонтан вивергає красивий сніп сріблястих іскор висотою від 0,5 до 6 метрів. Запуск відбувається від електрозапальника. У процесі горіння (тривалість роботи становить від 10 до 60 секунд) висота та інтенсивність іскор збільшується, створюючи чудове видовище. Для того щоб кульмінаційний момент свята, наприклад, перший танець молодят, зробити ще більш ефектним, можна використовувати комплекс сценічних фонтанів, встановлюючи їх навколо танцюючих, або у вигляді доріжки з шириною для проходу 7-10 метрів.

Для організації піротехнічних шоу в приміщенні можна використовувати відразу декілька холодних фонтанів в комплексі і створювати з них красиві V і W подібні фігури, «павлині хвости», арки і фонтануючі доріжки. Залежно від задумки піротехніка, вироби можуть спрацьовувати одночасно в комплексі або частинами по наростаючій.

Мабуть, немає більш зворушливого моменту, ніж перший весільний танець молодят! Холодні фонтани, якими можна оточити танцюючу пару, зроблять цю подію ще більш, видовищною і феєричною. Крім того, холодні фонтани активно використовуються для урочистої зустрічі молодих в кафе, під час подачі весільного торта або прощання з гостями. На весіллі, шкільному випускному, концерті або будь-якому іншому заході сценічні фонтани створять атмосферу чарівництва і казки.

Замовити Холодні фонтани на перший танець у Львові Ви можете за телефоном 253 6975