АНІМАТОРИ НА ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

 
 
 

    Наближається найпрекрасніша і радісна подія - день народження вашої дитини. І якщо Ви хочете порадувати діток не тільки вкустним тортом та подарунками, то обов'язково варто задуматися про розважальну програму для іменинника та його маленьких гостей.

   Для цього потрібно запросити аніматора, можливо запросити клоуна! Багато дітей просто не мислять свій день народження без цього яскравого і веселого чоловічка. Для більшості дітей, день народження без клоуна, так само не можливий, як день народження, без торта і подарунків.

   Однак вибір казкових героїв, а також геров кіно, мультфільмів, персонажів книг і навіть ігор, які можуть провести дитяче свято дуже великий. У нашій студії регулярно з'являються нові персонажі і програми.

   Ваше свято перетворюється в прекрасну казку. Де самі діти, стануть учасниками казкової історії. Важливо правильно зрозуміти, з якими героями казок, мультфільмів, буде особливо приємно, провести свій день народження, саме вашій дитині. При виборі, обов'язково треба враховувати вік і інтереси дітей.

   Далі відразу у багатьох виникає питання про тривалість розважальної частини дитячого свята.
На це питання, однозначної відповіді немає. Рішення тільки за вами. Ми ж у свою чергу, програми і маленької і великої тривалості робимо максимально насиченими і цікавими.

   Коли діти сміються і радіють, дорослі розуміють, що свято вдалося!
   І тепер вже можна трішки відпочити і просто насолоджуватися, щасливими дитячими посмішками. І звичайно, після такого свята, залишається багато радісних спогадів.

Давайте дарувати дітям радість і посмішки.

У будь-яку програму дитячого свята може бути включено:

  • маса різного тематичного реквізиту (залежно від персонажів) для ігор і конкурсів
  • твістінг - моделювання з довгих куль (всім дітям з довгих куль наші герої роблять різних тварин, а також шапки, крила, браслети і т.д.)
  • музичний супровід (музичні диски)
  • аквагрим (малюнки на обличчях дітям)
  • великі мильні бульбашки (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
  • наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
  • міні майстер класи (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)

Також ми можемо запропонувати послугі з оформлення свята повітряними кульками або повітряними кульками з гелієм. Можемо влаштувати справжній салют або організувати салют прямо в приміщенні з пневмохлопушок. І навідь можемо на свято Вашіх діточок покатати їх на лімузині.

 

Поширені запитання:

Що потрібно від нас (від батьків) що ми повинні ще підготувати?
Нічого. Від Вас потрібні тільки діти :), решту ми беремо на себе, і все вже включено в програму і у вартість.

Чому від 3-х років?
Далеко не всім дітям, варто запрошувати клоунів чи казкових героїв у віці до 3-х років.
Малюкам, набагато радісніше провести своє свято в колі найближчих йому людей, і тоді можливо великого святкового торта або повітряних куль, буде цілком достатньо, щоб побачити щасливу дитячу посмішку.

Чи варто запрошувати клоунів дітям старше 12 років?
Тут все залежить від дітей, в більшості своїй діти і в 15-16 років із задоволенням не просто посидять за столом або потанцюють, а повеселяться пройшовши різні випробування та змагання, однак перш ніж батькам замовляти подібні програми для дітей такого віку, все ж спочатку варто поцікавитися у них, чи хочуть вони цього. Ми ж у свою чергу, для дітей старшого віку, пропонуємо підліткові програми: наукове шоу від божевільного професора Смайлика ;-), програму "Фабрика суперзірок", "Зомбі-паті" та інші ... Саме ці програми з перших моментів їх виходу, миттєво заслужили масу вдячних і позитивних відгуків від дітей старших віків.

У аніматорів будуть саме ті костюми, які представлені на сайті?
Так. Це наші костюми і саме в таких гарних і яскравих образах, наші аніматори будуть у вас на святі.
У нас велика костюмерна, ми приділяємо багато уваги створенню красивих, якісних костюмів, щоб радувати дітей і батьків.

Може таке бути, що аніматори не приїдуть?
Ні, подібне неможливо.
Якби ви замовляли свято у "приватника", то ви, безумовно, не застраховані від невиконання зобов'язань окремої людини, але у нас великий колектив, ми оперативно вирішуємо будь-які питання. У вас в будь-якому випадку, буде обрана вами програма, персонажі (костюми). Ми дуже цінуємо свою репутацію.