СВЯТКУВАННЯ ДИТЯЧОГО СВЯТА ВДОМА

 
 

І ось у Вашої дитини свято або день народження, і Ви вирішили запросити гостей, до Вас додому.
Адже так приємно самим святково прикрасити квартиру. І тільки мама, знає, як приготувати самі смачні страви дітям. А ще, удома можна стрибати, скакати і веселитися, не турбуючись, що при цьому можна кому-небудь перешкодити.

Однак крім смачного святкового столу, і прикрашеної повітряними кульками кімнати, безумовно гостей треба розважати. Відповідь напрошується сама собою, потрібні аніматори, або клоуни, або можливо інші казкові персонажі. Яскраві, красиві, з іграми, конкурсами і всім тим, що створить дитяче свято і відмінний настрій Вам і Вашим дітям.

Ось тут, у багатьох виникає питання, а скільки місця, простору для ігор, необхідно дітям та аніматорам. Чи підійде для цього невелика квартира, чи вистачить дітям однієї кімнати... Поспішаємо заспокоїти Вас заздалегідь, наші аніматори не ставлять своїм завданням, провести з дітьми олімпійські ігри з бігом на довгі дистанції. Тому якщо кімната призначена для маленьких гостей невелика, ми б рекомендували не ставити стіл по центру. Але рухати і виносити інші меблі необхідності немає.

Ура! Дякую мамо! - Закричить Ваша дитина, коли побачить, що до нього на день народження прийшов його улюблений казковий герой, або божевільний професор Смайлик ;-) зі своїми чарівними науковими дослідами, це дуже цікава наука для дітей. Тепер Ви можете бути спокійні, запрошені аніматори розважать Ваших маленьких гостей. Свято вдалося! Море веселощів і приємних, радісних спогадів залишаться з Вами на довгі-довгі роки.

У будь-яку програму дитячого свята може бути включено:

  • маса різного тематичного реквізиту (залежно від персонажів) для ігор і конкурсів
  • твістінг - моделювання з довгих куль (всім дітям з довгих куль наші герої роблять різних тварин, а також шапки, крила, браслети і т.д.)
  • музичний супровід (музичні диски)
  • аквагрим (малюнки на обличчях дітям)
  • великі мильні бульбашки (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
  • наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
  • міні майстер класи (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)

Також ми можемо запропонувати послугі з оформлення свята повітряними кульками або повітряними кульками з гелієм. Можемо влаштувати справжній салют або організувати салют прямо в приміщенні з пневмохлопушок. І навідь можемо на свято Вашіх діточок покатати їх на лімузині.

 

Поширені запитання:

Що потрібно від нас (від батьків) що ми повинні ще підготувати?
Нічого. Від Вас потрібні тільки діти :), решту ми беремо на себе, і все вже включено в програму і у вартість.

Чому від 3-х років?
Далеко не всім дітям, варто запрошувати клоунів чи казкових героїв у віці до 3-х років.
Малюкам, набагато радісніше провести своє свято в колі найближчих йому людей, і тоді можливо великого святкового торта або повітряних куль, буде цілком достатньо, щоб побачити щасливу дитячу посмішку.

Чи варто запрошувати клоунів дітям старше 12 років?
Тут все залежить від дітей, в більшості своїй діти і в 15-16 років із задоволенням не просто посидять за столом або потанцюють, а повеселяться пройшовши різні випробування та змагання, однак перш ніж батькам замовляти подібні програми для дітей такого віку, все ж спочатку варто поцікавитися у них, чи хочуть вони цього. Ми ж у свою чергу, для дітей старшого віку, пропонуємо підліткові програми: наукове шоу від божевільного професора Смайлика ;-), програму "Фабрика суперзірок", "Зомбі-паті" та інші ... Саме ці програми з перших моментів їх виходу, миттєво заслужили масу вдячних і позитивних відгуків від дітей старших віків.

У аніматорів будуть саме ті костюми, які представлені на сайті?
Так. Це наші костюми і саме в таких гарних і яскравих образах, наші аніматори будуть у вас на святі.
У нас велика костюмерна, ми приділяємо багато уваги створенню красивих, якісних костюмів, щоб радувати дітей і батьків.

Може таке бути, що аніматори не приїдуть?
Ні, подібне неможливо.
Якби ви замовляли свято у "приватника", то ви, безумовно, не застраховані від невиконання зобов'язань окремої людини, але у нас великий колектив, ми оперативно вирішуємо будь-які питання. У вас в будь-якому випадку, буде обрана вами програма, персонажі (костюми). Ми дуже цінуємо свою репутацію.