ДИТЯЧЕ СВЯТО В РЕСТОРАНІ

 
 

Якщо Ви вирішили відсвяткувати дитячий день народження в ресторані, безумовно, Ви знімаєте з себе рішення маси проблем, таких як, самостійна підготовка святкового столу, і подальше прибирання квартири, після закінчення свята.

Однак, до вибору ресторану, варто також підійти досить ретельно. Крім вибору кухні, підходящої дітям, важливо врахувати ще ряд факторів.

1. Деякий вільний простір.
Адже діти не дорослі, і вони звичайно не будуть все свято сидіти за столом. Їм необхідно місце для ігор і для розважальної програми з аніматорами, або клоуном, або іншим казковим героєм. Тому якщо діти, будуть бігати і грати між столами, це може не дуже сподобатися іншим відвідувачам.

2. Інтер'єр ресторану.
Не варто вибирати ресторан, де є велика кількість кришталевих люстр та інших цінних предметів. Звичайно в іграх і конкурсах, які проводить з хлопцями клоун або казковий герой, немає мети влаштувати бомбардування, і аніматор, ретельно стежить за цим, однак, у вас залишиться неприємний осад, якщо раптом діти випадково, що-небудь розіб'ють.

3. Окремий зал.
Окремий зал для дітей, це ідеальний варіант. Діти не заважають дорослим, дорослі спокійно відпочивають. Окреме приміщення, нехай навіть не дуже велике, дозволить спокійно розважатися дітям, не думаючи про те, що шум може кому-небудь перешкодити.

4. Прикрашання дитячого свята в  ресторані.
Деякі ресторани потрібно прикрасити повітряними кульками з гелієм або без.

Обов'язково врахуйте всі ці моменти, а також поговоріть і обговоріть докладно, всі деталі дитячого свята, з адміністратором або менеджером ресторану. Як правило, умови кожного ресторану орієнтовані на конкретні типи заходів. Багато ресторанів мають спеціально обладнані приміщення для дитячих ігор і свят. Такі ресторани завжди раді маленьким гостям, і є прекрасним місцем для проведення дитячих свят.

У будь-яку програму дитячого свята може бути включено:

  • маса різного тематичного реквізиту (залежно від персонажів) для ігор і конкурсів
  • твістінг - моделювання з довгих куль (всім дітям з довгих куль наші герої роблять різних тварин, а також шапки, крила, браслети і т.д.)
  • музичний супровід (музичні диски)
  • аквагрим (малюнки на обличчях дітям)
  • великі мильні бульбашки (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
  • наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
  • міні майстер класи (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)

Також ми можемо запропонувати послугі з оформлення свята повітряними кульками або повітряними кульками з гелієм. Можемо влаштувати справжній салют або організувати салют прямо в приміщенні з пневмохлопушок. І навідь можемо на свято Вашіх діточок покатати їх на лімузині.

 

Поширені запитання:

Що потрібно від нас (від батьків) що ми повинні ще підготувати?
Нічого. Від Вас потрібні тільки діти :), решту ми беремо на себе, і все вже включено в програму і у вартість.

Чому від 3-х років?
Далеко не всім дітям, варто запрошувати клоунів чи казкових героїв у віці до 3-х років.
Малюкам, набагато радісніше провести своє свято в колі найближчих йому людей, і тоді можливо великого святкового торта або повітряних куль, буде цілком достатньо, щоб побачити щасливу дитячу посмішку.

Чи варто запрошувати клоунів дітям старше 12 років?
Тут все залежить від дітей, в більшості своїй діти і в 15-16 років із задоволенням не просто посидять за столом або потанцюють, а повеселяться пройшовши різні випробування та змагання, однак перш ніж батькам замовляти подібні програми для дітей такого віку, все ж спочатку варто поцікавитися у них, чи хочуть вони цього. Ми ж у свою чергу, для дітей старшого віку, пропонуємо підліткові програми: наукове шоу від божевільного професора Смайлика ;-), програму "Фабрика суперзірок", "Зомбі-паті" та інші ... Саме ці програми з перших моментів їх виходу, миттєво заслужили масу вдячних і позитивних відгуків від дітей старших віків.

У аніматорів будуть саме ті костюми, які представлені на сайті?
Так. Це наші костюми і саме в таких гарних і яскравих образах, наші аніматори будуть у вас на святі.
У нас велика костюмерна, ми приділяємо багато уваги створенню красивих, якісних костюмів, щоб радувати дітей і батьків.

Може таке бути, що аніматори не приїдуть?
Ні, подібне неможливо.
Якби ви замовляли свято у "приватника", то ви, безумовно, не застраховані від невиконання зобов'язань окремої людини, але у нас великий колектив, ми оперативно вирішуємо будь-які питання. У вас в будь-якому випадку, буде обрана вами програма, персонажі (костюми). Ми дуже цінуємо свою репутацію.