АНІМАТОРИ НА ВЕСІЛЛЯ У ЛЬВОВІ

 
 

   Весілля - це той день, який повинен стати найкрасивішим, найпрекраснішим і найяскравішим днем у житті.
   Весілля - це казка, яка стає реальністю і затьмарює собою все навколо, змушуючи очі сяяти щастям, а серця битися в такт музики вічній любові і з'єднання доль.

   Підготовка до весілля дуже складне заняття, все має бути бездоганно, все продумано, все ретельно сплановано.

   На багатьох весіллях, присутні діти. Не дивлячись на те, що діти з радістю і великим інтересом спостерігають за урочистою частиною весілля, після весільної церемонії, як правило, вони не знають чим себе зайняти. Програма провідного весільного торжества, розрахована на дорослу аудиторію, і маленькі гості, не володіючи бажанням багатогодинного застілля і танців, часто нудьгують.

   Найкращим вирішенням цього питання будуть - аніматори на весілля. Молодята і доросла публіка, зможуть спокійно відпочити і насолодитися святом, і діти при цьому не будуть нудьгувати, одночасно давши можливість своїм батькам повеселитися.
Ведучий весільного торжества, не відволікаючись на маленьких гостей, зможе вести святковий вечір, адже розвагу дітей, візьме на себе весільний аніматор.

   А тепер найцікавіше! Весільні клоуни- це не тільки аніматори для дітей. Вони можуть виконувати відразу ТРИ прекрасні функції на весіллі:

- Зустріч гостей (фото + живе спілкування)
- Допомога ведучому (яскраве доповнення до урочистого вечора)
- Розвага дітей

   У міру святкового заходу, вони плавно переміщаються з першою, в другу і далі третю стадію своїх весільних обов'язків.

   Дитячий аніматор на такому святі виконує три найголовніших функції:

- Розважає дітей
- Відповідає за їх безпеку
- Дає батькам можливість відпочити і розслабитися

   Такий аніматор одночасно є нянею і генератором постійних розваг для ваших карапузів. Завдяки йому діти не просто сумно коротають час на дорослих святах, а постійно розважаються.
У наших аніматорів є все необхідне для організації веселого дозвілля і величезне бажання зробити щасливими ваших дітей. Ми знайдемо підхід до кожного малюка. Підберемо оптимальний варіант костюма для аніматора на весілля, щоб його образ допоміг створити для діточок відповідну атмосферу, але в той же час, не надто дисонував із загальною атмосферою дорослого заходу.

   Ближче познайомитися з нашими героями, які можуть зайнятися дитячим дозвіллям на дорослому святі можна в розділі - Персонажі.

   Спеціально для весільних свят, для яскравих, неповторних і красивих весіль. Ми пропонуємо спеціальних весільних клоунів, які стануть справжньою окрасою свята, для зустрічі гостей, проведення весілля і розваги дітей.

   Абсолютно ексклюзивні образи та костюми аніматорів наречений і наречена, стануть родзинкою вашого весілля.

   Ми маємо великий досвід роботи на весіллях, однак, образи класичних клоунів - аніматорів і персонажів, не завжди вписуються в стилістику весільного свята. Але тільки не в цьому випадку. Спеціально для весільних заходів ми створили образи весільних клоунів, які викличуть посмішку і радісні емоції у всіх гостей, і дуже добре впишуться в красу цієї події.

   Також аніматори можуть відпрацювати в образі і форматі мімів, окремо на зустріч гостей або всі три функції. Можливий варіант, спочатку в гримі, потім без ... Подивитися їх фото: Міми на весілля

   Подивитися Демо-відео весільних аніматорів (весільних клоунів), ви можете на сторінці ДЕМО ВІДЕО

   Пропонуємо вашій увазі. Новинку на ринку святкової і весільної індустрії. Гарних весільних клоунів (клоунів на весілля, весільних аніматорів)

У будь-яку програму дитячого свята може бути включено:

  • маса різного тематичного реквізиту (залежно від персонажів) для ігор і конкурсів
  • твістінг - моделювання з довгих куль (всім дітям з довгих куль наші герої роблять різних тварин, а також шапки, крила, браслети і т.д.)
  • музичний супровід (музичні диски)
  • аквагрим (малюнки на обличчях дітям)
  • великі мильні бульбашки (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
  • наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
  • міні майстер класи (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)

Також ми можемо запропонувати послугі з оформлення свята повітряними кульками або повітряними кульками з гелієм. Можемо влаштувати справжній салют або організувати салют прямо в приміщенні з пневмохлопушок. І навідь можемо на свято Вашіх діточок покатати їх на лімузині.

 

Поширені запитання:

Що потрібно від нас (від батьків) що ми повинні ще підготувати?
Нічого. Від Вас потрібні тільки діти :), решту ми беремо на себе, і все вже включено в програму і у вартість.

Чому від 3-х років?
Далеко не всім дітям, варто запрошувати клоунів чи казкових героїв у віці до 3-х років.
Малюкам, набагато радісніше провести своє свято в колі найближчих йому людей, і тоді можливо великого святкового торта або повітряних куль, буде цілком достатньо, щоб побачити щасливу дитячу посмішку.

Чи варто запрошувати клоунів дітям старше 12 років?
Тут все залежить від дітей, в більшості своїй діти і в 15-16 років із задоволенням не просто посидять за столом або потанцюють, а повеселяться пройшовши різні випробування та змагання, однак перш ніж батькам замовляти подібні програми для дітей такого віку, все ж спочатку варто поцікавитися у них, чи хочуть вони цього. Ми ж у свою чергу, для дітей старшого віку, пропонуємо підліткові програми: наукове шоу від божевільного професора Смайлика ;-), програму "Фабрика суперзірок", "Зомбі-паті" та інші ... Саме ці програми з перших моментів їх виходу, миттєво заслужили масу вдячних і позитивних відгуків від дітей старших віків.

У аніматорів будуть саме ті костюми, які представлені на сайті?
Так. Це наші костюми і саме в таких гарних і яскравих образах, наші аніматори будуть у вас на святі.
У нас велика костюмерна, ми приділяємо багато уваги створенню красивих, якісних костюмів, щоб радувати дітей і батьків.

Може таке бути, що аніматори не приїдуть?
Ні, подібне неможливо.
Якби ви замовляли свято у "приватника", то ви, безумовно, не застраховані від невиконання зобов'язань окремої людини, але у нас великий колектив, ми оперативно вирішуємо будь-які питання. У вас в будь-якому випадку, буде обрана вами програма, персонажі (костюми). Ми дуже цінуємо свою репутацію.