АНІМАТОРИ НА ДИТЯЧЕ СВЯТО У ЛЬВОВІ

 

Дитячі свята

 
 
 
 
 

Знаєте ви, яку роль займають дитячі свята в житті дитини? Ніхто не чекає свята так, як чекають його діти! Це найважливіша подія, якої малюк чекає, до якої готується, про яку мріє. Головна мета свята для дитини - це подарувати йому кілька годин казки, веселих ігор і, звичайно, море незабутніх спогадів. Ми з радістю подаруємо їм казку, зробимо цей святковий день по-справжньому незабутнім, гучним і веселим!

Дитяча посмішка - це те, заради чого ми працюємо. Віримо в те, що у кожної людини є своє покликання. І наше - дарувати дітям радість. Організація дитячих свят - це наше покликання і спеціалізація. Співробітники нашого агентства - молоді, але досвідчені фахівці, які знають один секрет, що допомагає знайти ключик до серця кожного малюка - гра це найкращий друг і вчитель дитини будь-якого віку.

Наші аніматори можуть проводити:

  • анімація дітей на відпочинку, літні табори
  • та інші свята

Де можна провести свято:

  • дитячі свята в торгових та дитячих центрах
  • розвага дітей на корпоративних заходах
  • розвага дітей на банкетах та інших заходах
 

Які програми ми пропонуємо на дитячі свята:

Ми пропонуємо масу тематичних ігрових інтерактивних програм для дітей від 3-х до 15 років                       
з персонажами дітей з різних казок, мультфільмів, дитячих серіалів, кіно, книг ...

Усього близько 30 персонажів (перелік + міні фото всіх костюмів).
Свято може вести 1 герой або декілька, з однієї казкової історії або з різних.

 

 Свято - це завжди море радості, особливо - якщо воно дитяче. Хочете перетворити своє свято в щось незабутнє? Тоді ви за адресою - вас вітає агенція з організації та проведення дитячих свят! Наша робота оцінюється кількістю посмішок, гучністю сміху і іскрами щастя в очах - і саме тому ми дуже відповідально підходимо до цієї справи.

Сценарій свята:

Він створюється з урахуванням віку дітей, з урахуванням ваших побажань і тематики свята.

У програмі: жарти, танці, пісні, конкурси, змагання, творчі та інтелектуальні завдання, рухливі, забавні і просто веселі ігри та розваги - все, що цікаво, що принесе радість, захоплення і гарний настрій.

 

У будь-яку програму дитячого свята може бути включено:

маса різного тематичного реквізиту (залежно від персонажів) для ігор і конкурсів
твістінг - моделювання з довгих куль (всім дітям з довгих куль наші герої роблять різних тварин, а також шапки, крила, браслети і т.д.) 
музичний супровід (музичні диски)
аквагрим (малюнки на обличчях дітям)
великі мильні бульбашки (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-) (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)
міні майстер класи (безкоштовно в програмах 3 і більше годин)

Також ми можемо запропонувати послугі з оформлення свята повітряними кульками або повітряними кульками з гелієм. Можемо влаштувати справжній салют або організувати салют прямо в приміщенні з пневмохлопушок. І навідь можемо на свято Вашіх діточок покатати їх на лімузині.

 

Як створити диво для свого малюка? Це питання для батьків завжди актуальне. Чи то веселий день народження, який відзначають вдома в колі друзів, випускний у дитячому садку, або новорічний ранок, свято повинно стати для дитини справжньою подією. Адже таких днів діти чекають як чуда.

Більш детальну інформацію про дитячі програмах дивіться у відповідних розділах по імені персонажа.        

Подивитися Демо - відео з дитячих свят
Переглянути фотографії з наших заходів (фотозвіти)
Ознайомитися з цінами (ціни на проведення дитячих свят)
Почитати або залишити відгук
Зробити онлайн замовлення (запит)
Зателефонувати: 032 253 6975

Ми подаруємо вам посмішку, а дітям справжнє свято !!
Свята для дітей та підлітків будь-якого віку.

 

 

 

 

Звичайно, за організацію дитячого дня народження, новорічної вистави або іншого свята можна взятися самостійно. У такому випадку Вам належить:

  • приготувати частування та подарунки;
  • організувати фотозйомку.

Чи зможуть з усім цим самостійно впоратися батьки? Так, організувати дитяче свято або день народження не так вже просто. Саме час звернутися до агенції з організації та проведення дитячих свят.

Додатково можна замовити:

Наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-), солодку вату, оформлення свят, аеродизайн, кульки з гелієм, бульбашкове шоу, шоу фокусника, проведення розвиваючих ігор (мафія, брейн рінг і т.д.), квести по Львову фото та відео -зьомку

 

Наші аніматори - це по-справжньому зосереджені люди. Активні, запальні і безмежно люблячі дітей. Замовляйте в нас аніматорів і отримаєте море позитивних вражень.

Ми організуемо дитячий день народження, або інші дитячі свята у Львові та області. Нас можна замовити за телефоном 253 6975

Поширені запитання:

Що потрібно від нас (від батьків) що ми повинні ще підготувати?
Нічого. Від Вас потрібні тільки діти :), решту ми беремо на себе, і все вже включено в програму і у вартість.

Чому від 3-х років?
Далеко не всім дітям, варто запрошувати клоунів чи казкових героїв у віці до 3-х років.
Малюкам, набагато радісніше провести своє свято в колі найближчих йому людей, і тоді можливо великого святкового торта або повітряних куль, буде цілком достатньо, щоб побачити щасливу дитячу посмішку.

Чи варто запрошувати клоунів дітям старше 12 років?
Тут все залежить від дітей, в більшості своїй діти і в 15-16 років із задоволенням не просто посидять за столом або потанцюють, а повеселяться пройшовши різні випробування та змагання, однак перш ніж батькам замовляти подібні програми для дітей такого віку, все ж спочатку варто поцікавитися у них, чи хочуть вони цього. Ми ж у свою чергу, для дітей старшого віку, пропонуємо підліткові програми: наукове шоу від божевільного професора Смайлика ;-), програму "Фабрика суперзірок", "Зомбі-паті" та інші ... Саме ці програми з перших моментів їх виходу, миттєво заслужили масу вдячних і позитивних відгуків від дітей старших віків.

У аніматорів будуть саме ті костюми, які представлені на сайті?
Так. Це наші костюми і саме в таких гарних і яскравих образах, наші аніматори будуть у вас на святі.
У нас велика костюмерна, ми приділяємо багато уваги створенню красивих, якісних костюмів, щоб радувати дітей і батьків.

Може таке бути, що аніматори не приїдуть?
Ні, подібне неможливо.
Якби ви замовляли свято у "приватника", то ви, безумовно, не застраховані від невиконання зобов'язань окремої людини, але у нас великий колектив, ми оперативно вирішуємо будь-які питання. У вас в будь-якому випадку, буде обрана вами програма, персонажі (костюми). Ми дуже цінуємо свою репутацію.