ПАКУВАННЯ ПОДАРУНКІВ У ПОВІТРЯНУ КУЛЬКУ

 
 

Пакування подарунків в повітряну кульку - відносно новий вид дизайнерського мистецтва, який зробить Ваше привітання більш оригінальним і незвичайним. Великі повністю прозорі або з різними візерунками повітряні кульки діаметром 45 см використовуються як зовнішня оболонка, а от всередину таких кульок ми можемо помістити майже все: подарунки, листівки, гроші, м'які іграшки та ін.

Обмеження складають лише гострі та тверді предмети, які не пройдуть через пакувальний отвір діаметром 12 см, ну і важкі предмети вагою більше 5 кілограм. Найбільш поширеними подарунками для упаковки у повітряну кульку є м'які іграшки. Підходять навіть великі іграшки розміром до 45-50 см, вони виглядають найбільш оригінально і розкішно. Упаковка в повітряну кульку підійде для виготовлення кулі сюрприза. Для цього в обрану Вами кульку ми можемо помістити маленькі повітряні кульки, конфетті, штучні пелюстки квітів, записки з побажаннями та інші аксесуари, які після проколювання великої повітряної кульки несподівано висипаються як з великої хлопавки. Куля сюрприз допоможе провести розіграш на корпоративі або послужить прикрасою дитячого свята, весілля та ін.

Упаковка в повітряну кульку зробить навіть недорогий подарунок приємним і зворушливим, адже повітряні кульки самі по собі це завжди свято.

Вартість послуги «подарунок у кульці» починається від 40 грн з використанням Вашого подарунка.

Пакування подарунків у повітряну кульку у Львові можна замовити за телефоном 253 6975