АЕРОДИЗАЙН У ЛЬВОВІ ТА ОБЛАСТІ

 
 
 
 
 

Аеродизайн - це, безсумнівно, найкращий спосіб прикрасити приміщення і вмить підняти настрій!

Що таке свято? Це гості, подарунки, багато всяких «смакоти», барвисті стрічки, прапорці ... А найголовніший і яскравий атрибут будь-якого свята - повітряні кульки. Саме вони створюють те саме радісне настрій. Але, погодьтеся, надувати кульки самим, а потім розвішувати їх тоді, коли часу на інші справи не вистачає, чи не дуже перспективне заняття. По-перше - не естетично, по-друге займає багато часу і сил.

Вихід є: ви можете замовити оформлення повітряними кулями у Львові в нас. Компанія Смайлик ;-) працює на ринку оформлення свят повітряними кульками з 2005 року. Наші кваліфіковані співробітники впораються з будь-яким завданням, будь то день народження, весілля, корпоратив, банкет, дитячий день народження, випускний в дитячому садочку чи інше дитяче свято. В першу чергу компанія Смайлик ;-) враховує побажання клієнта. Фахівці оцінять планування приміщення, погодні умови, якщо є зовнішнє оформлення, узгодять з вами план дій і приступлять до роботи. Крім того, наші співробітники завжди в курсі найбільш модних тенденцій. Якщо ви сумніваєтеся у виборі дизайну, ми зможемо вам підказати.

 

Оформлення повітряними кульками

Оформлення дитячих свят
• Весільне оформлення
• Оформлення виставок
• Оформлення днів народжень
• Оформлення магазинів

      

Доставка повітряних кульок               

• Повітряні кульки
• Геліеві кульки
• Фольговані кульки
• Кульки світлячки
• Фігури з повітряних кульок

Ми надаємо послуги з оформлення повітряними кульками будь-яких заходів, незалежно від складності Ваших вимог. Наші фахівці забезпечать якісний результат, втіливши Ваші найсміливіші ідеї.

Вибрати, дійсно, буває непросто, адже агенция Смайлик ;-) представляє вам величезний асортимент прикрас повітряними кулями. Гелієві, фольговані, і повітряні кульки в руках наших співробітників перетворюються на незвичайні фігури або гарні букети. Ви можете замовити кульки в Смайлику ;-) за доступними цінами і з доставкою в короткі терміни.

Ми враховуємо смаки та побажання кожного клієнта, шукаємо особливий підхід до кожного. Ваші побажання і плани - наше втілення цих побажань на найвищому рівні.

Також у нас ви можете придбати і інші необхідні для свята атрибути: хлопавки, ковпачки, гірлянди, дудочки та ін. Весь асортимент повітряних кульок та інших прикрас представлений в наших роздрібних магазинах або в інтренет магазині

Замовити аеродизайн, повітряні кулі у Львові можна в будь-який зручний для вас час за тел .: (032) 253 6975, (050) 906 54 78, (063) 656 9255. Наша агенція займається доставкою кульок по Львову цілодобово.

Отже, що дає вам Смайлик;-) ?

• оригінальний дизайн святкового приміщення
• чітке виконання вказівок замовника
• короткі терміни виконання замовлення
• цілодобова доставка
• прийнятні ціни

 

Додатково можно замовити:

Наукові шоу програми від божевільного професора Смайлика ;-), солодка вата, оформлення святкульки з геліємбульбашкове шоу, шоу фокусника, свято в лімузині, торти на замовлення, проведення розвиваючих ігор (мафія, брейн рінг і т.д.), квести по Львову фото та відео -зьомку, прокат костюмів та аксесуарів, салюти та феєрверкиспецефекти, товари для свята

 

Поширені запитання:

Чи оформлюєте, або доставляєте кульки з гелієм по Львівський області?

Так. Звичайно, ми працюємо по всій області, дуже часто ми буваємо в Жовкві, в Городку, в Трускавці та Стрию. Від Вас потрібно буде тільки оплатити додаткову вартість за дорогу.

Як правильно: гелеві кульки чи гелієві кульки?
Правильно буде гелієві кульки, від назви газу яким наповнюється кулька. Назва його - гелій.